דף הבית

מסחר בוול סטריט

החלטתם להתחיל לסחור או להשקיע בוול סטריט, בחרתם נכון. אבל איך מייצרים תשואה חיובית עקבית לאורך זמן בשוק שנמצא רחוק מאוד ומתנהל באווירה אחרת ובשעות מסחר אחרות מאלו שאנו מכירים כאן בבורסה הישראלית?

 

ובכן, למסחר או ההשקעה בוול סטריט יש כמה דרכים נפוצות:

 

הדרך הראשונה והנפוצה ביותר היום היא לסחור על בסיס ניתוח טכני. תורת הניתוח הטכני היא דרך מצוינת לסחור במניות ו / או במכשירים פיננסיים אחרים כשיש בידינו רק גרף. הסוחרים על בסיס הניתוח הטכני מאמינים שגרף המחירים מגלם בכל רגע נתון את כל החדשות (הטובות והרעות) שידועות לציבור שכן כל מידע חדש בעידן האינטרנט מתורגם מיידית לשינוי בגרף המחירים. אי לכך, לדעתם אין כל ערך לניתוח אחר שכן המידע שהמנתח מפיק כבר מגולם בגרף. המנתחים הטכניים מפיקים מידע מגרף המחירים מתוך תצפית על גרף המחירים ההיסטורי (הגרף הרי מראה רק את העבר) וההבנה שמה שהיה הוא שיהיה.

 

הדרך השניה לסחור ו / או להשקיע היא על פי הגישה המאקרו כלכלי. סוחרים הנשענים על שיטה זו הינם סוחרים האמורים להיות בקיאים ברמה גבוהה ביותר בניתוח פרמטרים כלכליים כגון: שעורי צמיחה, היצע הכסף, ריביות (לרבות גובה הריבית בעתיד הנראה לעין בשווקים שאותם הוא מנתח), היקפי תעסוקה / אבטלה, נתונים מסקטורים שונים ובעיקר מהתעשיה, מאזן הסחר, משתנים פוליטיים / מדיניים ועוד. כצפוי דרך זו היא מורכבת הרבה יותר ועל כן יש מעט מאוד סוחרים / משקיעים שיודעים ליישם אותה בהצלחה.

 

הדרך השלישית היא דרך החקיינים. רבים מהמשקיעים הבינו כי לא צריך להיות "גאון גדול" וגם לא "להמציא את הגלגל" – הרבה יותר קל (ולפעמים גם נכון) לחקות את דרכם המשקיעים הגדולים, המנוסים והאמינים וללכת שבי אחריהם. להם יכולות הניתוח הגבוהות ביותר, ולבד מכישורים פנומנאליים הם גם ככל הנראה גם בעלי הקשרים הנכונים. אם הם רואים לנכון להשקיע במניה זו או אחרת קרוב לוודאי שגם לנו המניה הזו לא תזיק.

כך או אחרת, בכל דרך שתבחרו העיקר הוא לדבוק בדרך ולהבין שהעיקר הוא בסופו של דבר לקנות בזול ולמכור ביוקר וכן, בפשטות הזו צריכים להסתכל על הדברים. לא בהכרח סוחר או משקיע מתחכם ירוויח יותר מהסוחר או המשקיע הפשוט.

על מנת להוזיל לכם את עלויות ניתן להיכנס לקישור הבא – Best Trader – מסחר בוול סטריט

 

מסחר בוול סטריט | במסחר במניות בארה"ב | מסחר במניות בחו"ל | מסחר בבורסה האמריקאית

 

חשוב לנו באופן אישי להפגש איתכם ולשמוע יותר על ציפיותכם הכלכליות. אנו מאמינים כי על מנת להתאים את אופי תיק ההשקעות לצרכים המדוייקים שלכם, חשוב להפגש ולדון בציפיות ובאפשרויות העומדות על הפרק תוך מתן רשת בטחון לשקט הנפשי שלכם.
נשמח לתאם פגישת היכרות
בית השקעות ורדן - הכסף שלך מנוהל ובטוח
ורדן מנהלת את השקעותיך אך ורק בחשבון הבנק שלך וכל העת הוא נמצא בפיקוח ובשליטתך המלאה. לנו בורדן בית השקעות אין הרשאה חוץ מלקנות ולמכור ניירות ערך ואין לנו שום אפשרות למשוך או להעביר ממנו כסף אלא רק לנהל את ההשקעות בתיק. כך עובדים כל בתי השקעות כמונו שהינם בעלי רישיון לניהול תיקי השקעות מאת הרשות לניירות ערך בישראל.
לצפייה ברישיון ניהול תיקי ההשקעות שלנו לחצו כאן