דף הבית

מנהל השקעות אישי מול יועץ השקעות בבנק

מנהל השקעות אישי מול יועץ השקעות

רבים מאתנו חושבים שיועצי ההשקעות בבנק שלנו מנהלים עבורנו את תיק ההשקעות שלנו והיועץ שלנו יצלצל אלינו כשהם יחשבו שצריך למכור, או לקנות ניירות בחשבון ההשקעות שלנו. לצערנו, האמת רחוקה מאוד מכך.


יועץ השקעות בבנק

יועץ השקעות כשמו כן הוא – יועץ. הוא אינו מוסמך לקבל החלטות עבורנו וצריך את אישורנו לבצע כל פעולה שהיא בחשבון. היועץ ייעץ לנו כשאנו נפנה אליו ולצערנו אין הרבה יועצים בבנקים אבל יש הרבה לקוחות, קטנים וגדולים כאחד.

כשפונים ליועץ בפעם הראשונה, היועץ מקטלג אותנו תחת רמת סיכון המתאימה לנו (נמוכה, בינונית, גבוהה). לאחר שאפיינו אותנו לאחת הקטגוריות, היועץ ייעץ לנו מתוך רשימת ניירות שערכה עבורו המחלקה הכלכלית בבנק. שכן הבנק אינו מעוניין שיועץ השקעות באילת ייעץ ללקוח למכור מניית טבע ואילו יועץ בעפולה ייעץ ללקוח לקנות מניית טבע כששני הלקוחות בסופו של יום באותה רמת סיכון לפי רמות הבנק. ולכן, מסקנה ראשונה היא שהבנק מכוון את היועצים והיועץ הוא בעצם צינור העברת מידע. שנית, ליועץ השקעות יש בממוצע כמה מאות של לקוחות תחתיו. במציאות היומיומית, כאשר לקוח אחד מצלצל ליועץ, השני מגיע ליועץ לחתום על מסמכים, במקביל מנהל הסניף מבקש מהיועץ שידאג ללקוחות החשובים לסניף והיועץ גם צריך בנוסף לכל זאת לקרוא סקירות ואנליזות של המחלקה הכלכלית ולעקוב אחרי השוק.

בוא נהיה כנים, הוא לא באמת יצלצל אלינו כשצריך לבצע התאמות בתיק ההשקעות בהתאם למצב השוק.
וכך, אם אנחנו לא פונים ליועץ ההשקעות שלנו מדי פעם, לכל הפחות - אחת לחודש (וגם זה לא מספיק), תיק ההשקעות שלנו יהיה לא רלוונטי למציאות הדינאמית בשווקים בלשון עדינה, ובלשון אמיצה – הוא פשוט מופקר!!!


מנהל השקעות אישי בורדן

כאן נכנס למעשה התפקיד שלנו, מנהלי ההשקעות בורדן. מנהל השקעות אישי כשמו כן הוא, מנהל את השקעותיך בצורה אישית. מנהל השקעות מורדן יושב עם כל לקוח ולקוח קרוב לשעה ושואל שאלות עומק כדי לאפיין ולבנות לו מדיניות השקעות אישית המתאימה לצרכיו במטרה לעמוד ביעדים שלו כאשר התיק גם צריך להיות מוכוון שוק בהתאם ליעד שנקבע.
מכאן אנחנו בורדן יוצאים לדרך ומנהלים עבור הלקוחות את תיק ההשקעות. כאשר אנחנו נחליט מה לקנות, מה למכור ומתי כדי לעמוד ביעדים שהציב לנו הלקוח והכל בהתאם למדיניות ההשקעות שקבענו ביחד מן הרגע הראשון. אני קורא לזה בעצם גבולות הגזרה שהלקוח מציב לנו בניהול ההשקעות.

כך התיק כל הזמן מותאם למתרחש בשווקים, כאשר אנו בורדן בית השקעות בוחנים כל העת את ההזדמנויות והסיכונים הקיימים בשוק ובתיקי ההשקעות של לקוחותינו במטרה לנהל את התיק במינימום סיכון ולהשיג מקסימום תשואה על פי המדיניות בכל תיק ותיק.
בורדן לא צריך להוציא את תיק ההשקעות שלנו מהבנק. בעצם הכסף ממשיך לשבת בחשבון הבנק שלכם וכל שאנחנו עושים הוא לנהל את ההשקעות בחשבון.


מנהל השקעות אישי - השורה התחתונה

כשהכסף שלכם בבנק, אתם אלו שצריכים לנהל אותו. היועץ כשמו כן הוא, על תקן יועץ. אנו בורדן מנהלים עבורך את הכסף על כל ההיבטים הכרוכים בכך ומבינים כי במציאות המורכבת של היום כשיש רק 24 שעות ביממה, לא ניתן לתכלל את כל המשימות. לכן, אם אתם רוצים שמישהו ינהל עבורכם את הכסף שלכם, הכתובת הנכונה היא לפנות לבוטיק השקעות שינהל עבורכם את השקעותיכם במקצועיות ובמסירות.

לפרטים נוספים אודות מנהל השקעות אישי צרו עמנו קשר בטלפון: 072-3201323

חשוב לנו באופן אישי להפגש איתכם ולשמוע יותר על ציפיותכם הכלכליות. אנו מאמינים כי על מנת להתאים את אופי תיק ההשקעות לצרכים המדוייקים שלכם, חשוב להפגש ולדון בציפיות ובאפשרויות העומדות על הפרק תוך מתן רשת בטחון לשקט הנפשי שלכם.
נשמח לתאם פגישת היכרות
בית השקעות ורדן - הכסף שלך מנוהל ובטוח
ורדן מנהלת את השקעותיך אך ורק בחשבון הבנק שלך וכל העת הוא נמצא בפיקוח ובשליטתך המלאה. לנו בורדן בית השקעות אין הרשאה חוץ מלקנות ולמכור ניירות ערך ואין לנו שום אפשרות למשוך או להעביר ממנו כסף אלא רק לנהל את ההשקעות בתיק. כך עובדים כל בתי השקעות כמונו שהינם בעלי רישיון לניהול תיקי השקעות מאת הרשות לניירות ערך בישראל.
לצפייה ברישיון ניהול תיקי ההשקעות שלנו לחצו כאן