דף הבית

שאלות נפוצות

 
באיזה חשבון נמצא הכסף המושקע שלי?
כספך נמצא בסניף הבנק עמו עבדת עד היום בחשבון השקעות על שמך ולך בלבד יש שליטה מלאה על הכסף.
לורדן תינתן הרשאה לבצע פעולות קניה ומכירה של ניירות ערך בלבד בחשבון, ללא אפשרות משיכה/העברה מהחשבון וללא כל גישה לחשבונות אחרים שלך, באם ישנם כאלו.
 
מהי תשואה?
תשואה היא בעצם הטרמינולוגיה למושג רווח / הפסד על תיק ההשקעות באחוזים.
לדוגמא, בתיק של מיליון ₪, אם הרווחנו בשנה 100,000 ₪, אזי 100,000 / 1,000,000 = 10%
אזי התשואה על התיק היא 10%.
 
מה המדד שלי להצלחתכם?
הרבה פעמים אנחנו יושבים מול לקוחות ואלו אומרים כי מנהל ההשקעות שלהם השיג להם 8% תשואה והם מרוצים, אך כשאני שואל אותם – ואם השוק באותה התקופה עלה 15% האם עדיין תהיו מרוצים, ועל כך אנחנו נענים בשלילה. כלומר, מדד ההשוואה בכל עת הוא רלוונטי וחשוב כדי לבחון האם כדאי ומשתלם לכם לשלם למנהל ההשקעות עבור ניהול תיק השקעותיכם. 
אנו מאמינים כי על מנת לבחון את הצלחתנו בניהול תיק השקעותיך יש להצמיד לתיק ההשקעות מדד להשוואה המותאם למדיניות ההשקעות שקבענו, ומשקף בצורה הנאמנה ביותר את ההשוואה להצלחה או כישלון בניהול התיק. כמדדים להשוואה ייבחרו מדדים מדדי השוק המתפרסמים על ידי הבורסה עצמה בכל יום.
כך, בסופו של יום, בכל עת תוכל לבחון האם מנהל ההשקעות שלך משיג את תשואות השוק או לאו. 
 
מי מטפל בי בפועל?
מהרגע הראשון ייפגש איתך מנהל השקעות מצוות ההשקעות שלנו (ולא נציג מכירות...) ומאותו רגע הוא הכתובת שלך לכל שאלה ובכל הנוגע לטיפול השוטף בניהול התיק ובהתאמת התיק לצרכיך ולמצב השורר בשווקים בעתות השונים.
אנו, מצדנו, נשמור כל העת על קשר רציף וניפגש עמך מעת לעת על מנת לאפיין את צרכיך המשתנים ולהתאים את ההשקעות השונות בתיק לנעשה בשווקים. 
 
האם אתם בטוחים כמו בית השקעות גדול?
ורדן בית השקעות היא חברה לניהול תיקי השקעות שקיבלה רישיון לעסוק בניהול תיקי השקעות מאת הרשות לניירות ערך. אנו עומדים בכל התנאים, ההגבלות וההוראות של הרשות לניירות ערך ולפיכך אין הבדל בין ורדן, לבין בתי ההשקעות הענקיים בישראל. כל בית השקעות עם רישיון מאת הרשות לניירות ערך צריך לעמוד באותם תנאים הנוגעים להון העצמי, ביטוח אחריות מקצועית לכל סכום המנוהל על ידה ועל עובדיה, מנהלי ההשקעות חייבים להיות בעלי רישיון לניהול השקעות בתוקף.
לנוחיותך מצ"ב הלינק לאתר הרשות לניירות ערך בו תוכל להקליד את השם של ורדן ולראות בעצמך כי לורדן רישיון בתוקף: http://goo.gl/hHe9Y7
 
בנוסף ,חשבון ההשקעות שלך נמצא בבנק שלך ולורדן כמו כל בית השקעות אין הרשאה לביצוע פעולות בחשבון למעט קנייה ומכירה של ני"ע בהתאם למדיניות ההשקעה שנקבעה איתך מראש.
 
האם אני יכול להעביר את קרן ההשתלמות שלי / קופת הגמל שלי אליכם?
במסגרת ניהול ההשקעות °360 אנו מציעים לך לנהל את קרן ההשתלמות / קופת הגמל שלך תוך ניהול מותאם אישי. במקרה זה, קרן ההשתלמות / קופת הגמל שלך תמשיך להיות בחברת קופות הגמל אך מנדט הניהול יעבור לורדן אשר המתאימה את קרן ההשקעות לך אישית.
כך תקבל גישה ישירה באינטרנט לצפות און ליין במבנה הקרן / קופת הגמל כאשר דוחות תקופתיים תמשיך לקבל מחברת קופות הגמל ומורדן במקביל. 
 
האם אני יכול לנהל את התיק שלי בכל בנק?
אנו בורדן עובדים עם הבנקים המובילים; פועלים, לאומי, מזרחי, דיסקונט, מרכנתיל, הבינלאומי, אוצר החייל, יו-בנק, איגוד, יהב, אי ברוקר.
במידה ואינך לקוח של אחד מבנקים אלו, נשמח לערוך עבורך סקר שוק בקרב בנקים אלו בכדי לקבל את התנאים הטובים ביותר בעת פתיחת החשבון ונוכל להמליץ לך היכן לפתוח את החשבון, במטרה למקסם עבורך את התשואה שתתקבל. 
 
האם אתם משקיעים בקרנות נאמנות?
בורדן אנו משקיעים את כספי הלקוחות במניות, אגרות חוב ותעודות סל בארץ ובעולם ישירות ואיננו משקיעים בקרנות נאמנות בכלל, מכיוון שאנו מאמינים שניהול תיק השקעות, כולו או חלקו, באמצעות קרנות נאמנות, נוגד את האינטרס שלך כלקוח. על כך נשמח להרחיב בפגישה אישית. 
 
אם הבטיחו לי תשואה שנתית על מנת לקבל תשואה גבוהה ומובטחת, האם כדאי לי ללכת על זה, או לחפש את הקאץ'?
הבטיחו לך תשואה שנתית? ביקשו ממך להעביר את הכסף למקום "בטוח" כדי לקבל תשואה גבוהה מובטחת?
ובכן, למה כאשר מבטיחים לך תשואה, זה הרבה יותר מסוכן מכאלה שלא מבטיחים? לא כל הנוצץ זהב.
להלן כתבה מרתקת בנוגע להבטחת תשואה, לא נגענו:
 
 
http://www.themarker.com/markets/1.2308799
 
לסיכום, תמיד כאשר מבטיחים לך משהו, זה צריך להדליק לך נורה אדומה!
ההיסטוריה רצופה במקרים של אנשים שהבטיחו כמו ברנרד מיידוף בארה"ב, ערן מזרחי מסביון פה בישראל ועתה גם חיליק טפירו. תראו מה קרה למי שהבטיחו לו "תשואה מובטחת".
אתה תמיד צריך לחשוב מה יקרה אם... וזאת לעומת הסכום שאתה יכול לכאורה להרוויח.
לקבלת פרטים נוספים היכנסו לכאן
 
 
 
 
חשוב לנו באופן אישי להפגש איתכם ולשמוע יותר על ציפיותכם הכלכליות. אנו מאמינים כי על מנת להתאים את אופי תיק ההשקעות לצרכים המדוייקים שלכם, חשוב להפגש ולדון בציפיות ובאפשרויות העומדות על הפרק תוך מתן רשת בטחון לשקט הנפשי שלכם.
נשמח לתאם פגישת היכרות
בית השקעות ורדן - הכסף שלך מנוהל ובטוח
ורדן מנהלת את השקעותיך אך ורק בחשבון הבנק שלך וכל העת הוא נמצא בפיקוח ובשליטתך המלאה. לנו בורדן בית השקעות אין הרשאה חוץ מלקנות ולמכור ניירות ערך ואין לנו שום אפשרות למשוך או להעביר ממנו כסף אלא רק לנהל את ההשקעות בתיק. כך עובדים כל בתי השקעות כמונו שהינם בעלי רישיון לניהול תיקי השקעות מאת הרשות לניירות ערך בישראל.
לצפייה ברישיון ניהול תיקי ההשקעות שלנו לחצו כאן