דף הבית

למה ורדן?

היתרונות של ורדן כבוטיק השקעות

 
צוות ותיק ומיומן
צוות ורדן הינו בעל ניסיון רב שנים ומיומנות גבוהה בניהול תיקי השקעות. הצוות נמצא כל העת עם היד על דופק בנוגע לכיווני השוק ולמתרחש בשווקים, כך אנו משיגים עבור לקוחותינו את התשואה האופטימאלית המתבקשת בהתאם למדיניות ההשקעה שנקבעה.
  
ניהול אישי לפי מאפיינים פרטיים
כחלק מהיתרונות הרבים של ורדן כבוטיק אנו נרכיב לך תיק בשיטת ה-"Tailor Made" התואמת את צרכיך ואת ציפיותיך מתיק ההשקעות תוך הענקת תשומת לב מרבית ליחסך לסיכון ולהשגת יעדי ההשקעה.
 
זמינות 
אצלנו אתה לא עוד מספר או לקוח אחד מיני אלפים או עשרות אלפים, אנו מאפשרים לך זמינות ונגישות לכל מידע בכל רגע נתון. מנהל התיקים זמין לרשותך בכל עת בטלפון הסלולארי, במייל ובמשרד.
                                                
זריזים ומובילים במהירות התגובה - יתרון הגודל מתבטא בתשואה
כבוטיק השקעות היתרון הגדול שלנו נמצא במהירות יישום מדיניות ההשקעה. שוק ההון הינו כמובן דינמי מאוד ומשתנה לעיתים תכופות, לכן מהירות התגובה הינה חשובה ומשמעותית ביותר. ורדן כבית השקעות בוטיק מגיב באופן מהיר ובכל רגע נתון לכל שינוי מהותי המתרחש בשוק.  
 
מקצוענות
ורדן בית השקעות הינה בעלת כ-10 שנות ניסיון בשוק ההון ועומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בתי השקעות בישראל. הצוות עורך מעקב ומחקר באופן תמידי על החברות, הזדמנויות וסיכוני השוק בתדירות יומית, עובדה המאפשרת להתאים את התיק למתרחש בשוקי ההון מראש ולא בדיעבד, תוך היכרות מעמיקה ורחבה עם החברות השונות, מניותיהן וסדרות האג"ח שלהן.
 
אינטרס משותף ושקיפות מלאה
בעוד שהיועץ בבנק משקיע את כספך בקרנות השייכות לבתי השקעות מסוימים בשל עבודתם המשותפת, ובתי ההשקעות משקיעות את כספך בקרנות ששייכות לעצמן במטרה לקבל את דמי הניהול לקופתם. לנו בורדן אין מוצרים פיננסים בבעלותנו ולכן אנו פועלים ביחד למטרה אחת; למקסם את תיק ההשקעות שלך בהתאם לציפיותיך לתשואה, טווח ההשקעה ורמת הסיכון המתאימה לך בדגש על תנודתיות התיק.
אנו פועלים בשקיפות מלאה כך שתוכל להתעדכן בכל עת במצב התיק. 
 
הטבות
ורדן נהנית ממעמד של בית השקעות בוטיק בבנקים השונים ומכאן, בתור לקוח, תהנה מהטבות והנחות משמעותיות ביותר בעמלות קנייה / מכירה של ני"ע ובעמלת ניהול החשבון שהבנק גובה. 
 
נשמח להרחיב ולפרט יותר על יתרונותינו בפגישה משותפת. 
חשוב לנו באופן אישי להפגש איתכם ולשמוע יותר על ציפיותכם הכלכליות. אנו מאמינים כי על מנת להתאים את אופי תיק ההשקעות לצרכים המדוייקים שלכם, חשוב להפגש ולדון בציפיות ובאפשרויות העומדות על הפרק תוך מתן רשת בטחון לשקט הנפשי שלכם.
נשמח לתאם פגישת היכרות
בית השקעות ורדן - הכסף שלך מנוהל ובטוח
ורדן מנהלת את השקעותיך אך ורק בחשבון הבנק שלך וכל העת הוא נמצא בפיקוח ובשליטתך המלאה. לנו בורדן בית השקעות אין הרשאה חוץ מלקנות ולמכור ניירות ערך ואין לנו שום אפשרות למשוך או להעביר ממנו כסף אלא רק לנהל את ההשקעות בתיק. כך עובדים כל בתי השקעות כמונו שהינם בעלי רישיון לניהול תיקי השקעות מאת הרשות לניירות ערך בישראל.
לצפייה ברישיון ניהול תיקי ההשקעות שלנו לחצו כאן