דף הבית

אודותינו

ורדן בית השקעות – נעים להכיר

 
בית ההשקעות ורדן נוסד בשנת 2003 ומנוהל כיום כבוטיק השקעות משפחתי ע"י צוות ותיק ומקצועי בראשות עו"ד רועי דנאל, לורדן רישיון לניהול תיקי השקעות מהרשות לני"ע, והינה בעלת ניסיון של כ- 10 שנים בשוק ההון, במסחר ובניהול תיקי השקעות. 
 
ורדן בית השקעות פועלת כסיירת מובחרת המתמקדת בתחומים מצומצמים של ניהול כספי הלקוחות בבנק. אנו מנהלים תיקי השקעות ,קופות גמל וקרנות השתלמות מסוג IRA בלבד, זאת בניגוד לבתי השקעות גדולים הפועלים כסופרמרקט של מוצרי השקעה רבים המייצרים בפועל ניגודי אינטרסים שאינם מטיבים עם לקוחותיהם. ורדן בחרה, כמדיניות, שלא להתפרס על פני אפיקים נוספים כגון : פנסיה, קרנות נאמנות, הנפקות, חיתום וכד'. זאת במטרה שלא ליצור ניגוד עניינים בינינו לבינך ולהבטיח כי האינטרסים שלך הם היחידים העומדים לנגד עינינו ובמרכז העשייה שלנו.
 
אנו בורדן גורסים כי ניהול אקטיבי, המתבטא בדינאמיות גבוהה ויכולת להגיב למצבי השוק המשתנים בזמן אמת, יעניק לך, כלקוח, יתרון משמעותי ביותר להשגת התשואה המיטבית לצד ניהול סיכונים יעיל. תיק השקעותיך ינוהל תוך בחירה סלקטיבית של ני"ע סחירים, תעודות סל ואג"חים בארץ ובעולם וללא קרנות נאמנות.
 
אנו מאמינים במערכת יחסים ארוכה ומלווים אותך באופן אישי, שוטף ועקבי. לשם כך יוצמד לך מנהל השקעות אישי אשר יכיר אותך, את צרכיך ומאפייניך הייחודיים לעומק לאורך כל תקופת ההשקעה והוא זה שגם ינהל בפועל את תיק ההשקעות, תוך מתן שירות אדיב ויחס אישי ומסור.
על מנת להבטיח את חווית השירות וליצור שקיפות ונגישות מלאה, תהיה לך כמובן גישה ישירה לתיק ההשקעות בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם באמצעות קוד אינטרנטי ובנוסף יישלח אליך דוח חודשי למייל שיכיל מידע מפורט על ניהול תיק השקעותיך לרבות מכתב קצר על הנעשה בשווקים.
 
לחברת ורדן רישיון לייעוץ ולניהול תיקי השקעות מהרשות לניירות ערך והיא נדרשת לעמוד בכל החוקים, התקנות, הכללים והוראות הרשות לניירות ערך לרבות הון עצמי וביטוח. למעשה אין הבדל מבחינת הרשות לניירות ערך בין ורדן כבוטיק השקעות לבתי ההשקעות הענקיים בישראל החולשים על מאות מיליארדי שקלים כל אחת. כספך מובטח בחשבונך האישי בבנק ואילו לבית ההשקעות, יש ייפוי כוח לקנות ו/או למכור ני"ע בלבד וזאת בהתאם למדיניות ההשקעות שנקבעה ביחד עמך בכל הנוגע לאפיקי ההשקעה. 
 
חשוב להבהיר- כספך נמצא בחשבון הבנק האישי שלך אותו אנו ננהל באמצעות ייפוי כוח לקנייה / מכירה של ני"ע בלבד. כלומר אין באפשרותנו למשוך / להפקיד כספים בחשבונך.
 
אנו בורדן בית השקעות מתחייבים לנהל עבורך את חשבון ההשקעות באחריות ובמיומנות הנובעת מניסיון רב השנים בשוק ההון. 
חשוב לנו באופן אישי להפגש איתכם ולשמוע יותר על ציפיותכם הכלכליות. אנו מאמינים כי על מנת להתאים את אופי תיק ההשקעות לצרכים המדוייקים שלכם, חשוב להפגש ולדון בציפיות ובאפשרויות העומדות על הפרק תוך מתן רשת בטחון לשקט הנפשי שלכם.
נשמח לתאם פגישת היכרות
בית השקעות ורדן - הכסף שלך מנוהל ובטוח
ורדן מנהלת את השקעותיך אך ורק בחשבון הבנק שלך וכל העת הוא נמצא בפיקוח ובשליטתך המלאה. לנו בורדן בית השקעות אין הרשאה חוץ מלקנות ולמכור ניירות ערך ואין לנו שום אפשרות למשוך או להעביר ממנו כסף אלא רק לנהל את ההשקעות בתיק. כך עובדים כל בתי השקעות כמונו שהינם בעלי רישיון לניהול תיקי השקעות מאת הרשות לניירות ערך בישראל.
לצפייה ברישיון ניהול תיקי ההשקעות שלנו לחצו כאן