IRA - חשבון מנוהל אישית

הגיע הזמן לדאוג לפנסיה ולקרן ההשתלמות שלך!
 
כולנו מפקידים מדי חודש סכום כסף נכבד לחיסכון הפנסיוני או לקרן ההשתלמות. המרכיב המרכזי שמשפיע על החיסכון שלנו, הוא התשואה המושגת בקופת גמל או קרן ההשתלמות לצד מרכיבי הסיכון הגלומים בהשקעות באפיקים השונים. כיום ניהול הפנסיה מתבצע על ידי מנהלי ההשקעות בבתי השקעות ענקיים המנהלים עשרות מיליארדי שקלים לפי מסלולים קבועים, בצורה ריכוזית וגמלונית.
 
מכשירי החיסכון הקיימים כיום לא מבחינים בין משקיעים שונים. אין התחשבות בפרופיל שלך כחוסך, בהעדפותיך ובטווח ההשקעה. בין אם מועד הפרישה שלך הוא בעוד שנתיים ובין אם הוא בעוד 20 שנה, ניהול החיסכון זהה. לדוגמה, הצרכים האישיים של רווק בן 25 "שונא סיכון" שעובד בהיי-טק ופנסיונר בן 70 "משקיע סביר / אוהב סיכון" שיצא לפנסיה, שונים לחלוטין. אולם בשיטה המסורתית בישראל יסווגו שני העמיתים הללו לאותו מסלול בדיוק ולכן כספם יושקע באותו תמהיל השקעות.

מה זה IRA

IRA  Individual Retirement Account  מאפשר מענה גמיש לבעיות רבות הקיימות במכשירי החיסכון היום כגון שקיפות, התאמה אישית של מדיניות ההשקעות ופרופיל הסיכון בחיסכון, גישה ישירה למנהל ההשקעות ועוד. 
אנו בורדן בית השקעות מאמינים שככל שניהול ההשקעות מותאם יותר ללקוח כך הוא מוצלח יותר, מאפשר לך הלקוח, סוף סוף, מעורבות אמיתית ואקטיבית בניהול נכסיך וכפועל יוצא החיסכון הפנסיוני שלך יגדל בהתאם. 
בנוסף, ה IRA מאפשר לך ניצול מקלט מס באופן יעיל יותר להשגת תשואה גבוהה יותר בהגעתך לפנסיה. להמחשה; הפטור ממס רווחי הון בקרן ההשתלמות ינוצל כך שנכסים עליהם מס רווח הון גבוה יותר (מניות) יושקעו בקרן ההשתלמות ונכסים עליהם מס רווח הון נמוך יותר (אג"חים) יושקעו בתיק השקעותיך הרגיל. ובכך תוכל למקסם את הטבות המס בשוק ההון כדי לבנות מבנה מיסויי נכון יותר של כל הפורטפוליו לטווח הקצר, הבינוני והארוך אשר בטווח הארוך יחסוך לך מאות אלפי שקלים!
 
העולם הפיננסי נמצא במהלכה של מהפכה בתחום החיסכון ארוך הטווח. אין כמעט נושא או תחום שלא נמצא תחת זכוכית מגדלת. אפיק ה  IRA הינו מוצר מתקדם וחדשני בעולם, מדובר במסלול חיסכון מצליח מאוד הן בארה"ב והן בבריטניה, המאפשר לך התאמה מוחלטת של ניהול השקעותיך לצרכיך הפנסיוניים העתידיים ולכן אנו בורדן בית השקעות באמצעות אפיק IRA, יכולים היום להתאים את חסכון ארוך הטווח שלך לצרכיך האישיים בשוק הון מתפתח ומשתנה. זאת לפי מדיניות אישית שתיקבע עם מנהל השקעות מקצועי שילווה אותך במהלך כל תקופת ההשקעה, ולא דרך משווק.
 
במסגרת ה IRA כספי החיסכון שלך נמצאים בחברות קופות הגמל המפוקחות על ידי משרד האוצר ומנוהלים כתיק השקעות רגיל ובפיקוח הרשות לניירות ערך, כספים אלו יושקעו בני"ע סחירים, תעודות סל ואג"חים בדומה לתיק השקעות.
 

היתרונות העיקריים של ורדן בית השקעות לניהול קופת הגמל/קרן השתלמות באמצעות IRA

IRA בית השקעות ורדן 

נשמח לספר לך פרטים נוספים על שיטת IRA וניהול השקעות בכלל, בפגישה אישית לא מחייבת שתיקבע לך עם מנהל השקעות מקצועי, בזמן ובמקום הנוחים לך. 
חשוב לנו באופן אישי להפגש איתכם ולשמוע יותר על ציפיותכם הכלכליות. אנו מאמינים כי על מנת להתאים את אופי תיק ההשקעות לצרכים המדוייקים שלכם, חשוב להפגש ולדון בציפיות ובאפשרויות העומדות על הפרק תוך מתן רשת בטחון לשקט הנפשי שלכם.
נשמח לתאם פגישת היכרות
בית השקעות ורדן - הכסף שלך מנוהל ובטוח
ורדן מנהלת את השקעותיך אך ורק בחשבון הבנק שלך וכל העת הוא נמצא בפיקוח ובשליטתך המלאה. לנו בורדן בית השקעות אין הרשאה חוץ מלקנות ולמכור ניירות ערך ואין לנו שום אפשרות למשוך או להעביר ממנו כסף אלא רק לנהל את ההשקעות בתיק. כך עובדים כל בתי השקעות כמונו שהינם בעלי רישיון לניהול תיקי השקעות מאת הרשות לניירות ערך בישראל.
לצפייה ברישיון ניהול תיקי ההשקעות שלנו לחצו כאן