ראייה כוללת

מהי ראייה כוללת °360?
כולנו מקבלים כל רבעון ובסוף שנה דו"חות ומסמכים אודות ההשקעות שלנו, קרנות ההשתלמות, קופות הגמל, קרנות הפנסיה וביטוחי הבריאות ושאר השקעות הערך שהקימו לנו המעסיקים השונים לאורך השנים. רובנו למעשה קוראים ומתייקים אותם ולא עושים כלום בעניין.
הגיע הזמן לעשות סדר בבלגן ולנהל נכון את ההשקעות והחסכונות שלך כדי להשיג את המקסימום עבורך.

מה אנחנו מציעים לך?
כבוטיק בית השקעות ששם אותך, הלקוח, במרכז העשייה שלנו, ורדן מציעה לך תכנון כולל עבור חסכונותיך בראייה כוללת °360. 
ביחד, נעבור על כל התוכניות שפתחת אי פעם ומנוהלים היום אצל גופים שונים (שנבחרו על סמך האינטרס שהיה למעסיק / סוכן הביטוח שפתח עבורך תוכניות אלו) ונחליט במשותף, על בסיס הידע המקצועי שלנו, כיצד לנהל את החסכונות, תיקי ההשקעות, קופות הגמל וההשתלמות וקרן הפנסיה, תוך התחשבות מקסימאלית במאפייני הסיכון האישיים שלך, טעמי ההשקעה ויעדיך השונים לנכסיך על פני ציר הזמן. 
בניגוד לקשר עם סוכן הביטוח, יישום אסטרטגיית הראייה הכוללת °360 אינה מתמצה בפגישה אחת בלבד. כחלק מניהול הנכסים אנו נבצע בקרה מתמדת על ביצועי ההשקעה של התיק הכולל והנכסים השונים המרכיבים אותו ונבצע התאמות לפי המצב השורר בשווקים על מנת לעמוד ביעדים שהוגדרו ולמקסם עבורך את נכסיך.
חשוב לנו באופן אישי להפגש איתכם ולשמוע יותר על ציפיותכם הכלכליות. אנו מאמינים כי על מנת להתאים את אופי תיק ההשקעות לצרכים המדוייקים שלכם, חשוב להפגש ולדון בציפיות ובאפשרויות העומדות על הפרק תוך מתן רשת בטחון לשקט הנפשי שלכם.
נשמח לתאם פגישת היכרות
בית השקעות ורדן - הכסף שלך מנוהל ובטוח
ורדן מנהלת את השקעותיך אך ורק בחשבון הבנק שלך וכל העת הוא נמצא בפיקוח ובשליטתך המלאה. לנו בורדן בית השקעות אין הרשאה חוץ מלקנות ולמכור ניירות ערך ואין לנו שום אפשרות למשוך או להעביר ממנו כסף אלא רק לנהל את ההשקעות בתיק. כך עובדים כל בתי השקעות כמונו שהינם בעלי רישיון לניהול תיקי השקעות מאת הרשות לניירות ערך בישראל.
לצפייה ברישיון ניהול תיקי ההשקעות שלנו לחצו כאן