ניהול תיקי השקעות

אנו שמחים להציג בפניך את שירות הניהול אישי של תיקי ההשקעות.
במיוחד בימים אלו, בהם הריבית במשק אפסית והשווקים גמעו לא מעט, קיימת חשיבות גבוהה לבחירה נכונה של אפיקי השקעה וניהול סיכונים בתיק השקעותיך. בהתאם לכך, אנו בורדן מציעים לך ניהול תיק השקעות אישי המותאם לציפיותיך עם תשומת לב מירבית.
 
מטרתנו כמנהלי השקעות המנהלים את כספך המושקע בשוק ההון הוא להכות את מדדי ההשוואה. זאת תוך ניהול אקטיבי ודינמי של השקעותיך ופיזור איכותי אך סלקטיבי של תיק ההשקעות על פני האפיקים השונים ובדגש רב לניהול הסיכונים הגלומים בתיק ולתנודתיות בשוק ההון.
המעקב אחר פעילות תיק השקעותיך נעשה ברמה היומית ובתשומת לב לכל תיק ולמאפייניו.
 
 תיק ההשקעות מנוהל בחשבון הבנק שלך, על שמך, בשליטה שלך ובשקיפות מלאה.
 במסגרת ניהול תיקי השקעות בורדן, תהנה בחשבונך בבנק מעמלות מופחתות ופטורים מעמלות נלוות דוגמת דמי שמירה וכד'.
 מנהלי תיקי ההשקעות איתם תהיה בקשר מהיום הראשון, הינם בעלי רישיון ניהול תיקים ובעלי ניסיון בשוק ההון, מקצועיים ואמינים המקבלים החלטות אסטרטגיות בשיקול דעת הבא לידי ביטוי בתוצאות מוכחות.
 ניהול תיק השקעות מתבצע לאחר ריאיון עם הלקוח, ביצוע תכנון פיננסי ובדיקה לגבי מרכיב הסיכון והציפיות לתשואה שיתקבלו מתיק ההשקעות. אנו בחברת ורדן  בית השקעות מנתחים ובוחרים באופן אובייקטיבי את ההשקעות המתאימות ביותר למבנה התיק ע"פ מדיניות ההשקעה שנקבעה עם הלקוח.
 חברת ורדן הנה בעלת רשיון לניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך, מבוטחת בביטוח אחריות מקצועית ופועלת בהתאם לחוקים, הכללים והתקנות של הרשות לניירות ערך והבורסה בתל אביב.
 
נשמח לספר לך פרטים נוספים על אודות אפיקי ההשקעה וניהול תיק השקעות בכלל, בפגישה אישית לא מחייבת שתיקבע לך עם מנהל השקעות מקצועי (ולא עם איש מכירות...), בזמן ובמקום הנוחים לך.
 
חשוב לנו באופן אישי להפגש איתכם ולשמוע יותר על ציפיותכם הכלכליות. אנו מאמינים כי על מנת להתאים את אופי תיק ההשקעות לצרכים המדוייקים שלכם, חשוב להפגש ולדון בציפיות ובאפשרויות העומדות על הפרק תוך מתן רשת בטחון לשקט הנפשי שלכם.
נשמח לתאם פגישת היכרות
בית השקעות ורדן - הכסף שלך מנוהל ובטוח
ורדן מנהלת את השקעותיך אך ורק בחשבון הבנק שלך וכל העת הוא נמצא בפיקוח ובשליטתך המלאה. לנו בורדן בית השקעות אין הרשאה חוץ מלקנות ולמכור ניירות ערך ואין לנו שום אפשרות למשוך או להעביר ממנו כסף אלא רק לנהל את ההשקעות בתיק. כך עובדים כל בתי השקעות כמונו שהינם בעלי רישיון לניהול תיקי השקעות מאת הרשות לניירות ערך בישראל.
לצפייה ברישיון ניהול תיקי ההשקעות שלנו לחצו כאן